Pasuria E Luan Krasniqit

Historia E Luan Krasniqit Nga Kosova Ne Legjende Te Boksit Botero Rajonipress Com

Historia E Luan Krasniqit Nga Kosova Ne Legjende Te Boksit Botero Rajonipress Com

Luan Krasniqi Wikipedia

Luan Krasniqi Wikipedia

Flasin Nga Vv Memli Krasniqi Po E Luan Te Fortin E Partise Bota Sot

Flasin Nga Vv Memli Krasniqi Po E Luan Te Fortin E Partise Bota Sot

Vv Hoti Po Luan Me Pasurine E Kosoves

Vv Hoti Po Luan Me Pasurine E Kosoves

Nuk Do Ta Besoni Se Ku Punon Boksieri I Famshem Luan Krasniqi Trendi Ks

Nuk Do Ta Besoni Se Ku Punon Boksieri I Famshem Luan Krasniqi Trendi Ks

Luan Krasniqi E Takon Politikanin Kosovar E Ka Simpatik Nder Vite Lajmet E Fundit

Luan Krasniqi E Takon Politikanin Kosovar E Ka Simpatik Nder Vite Lajmet E Fundit

Luan Krasniqi E Takon Politikanin Kosovar E Ka Simpatik Nder Vite Lajmet E Fundit

Legjenda e boksit shqiptar luan krasniqi ka komentuar duelin e mbrëmshëm të zhvilluar në cardiff mes anthony joshua dhe joseph parker.

Pasuria e luan krasniqit. Luan krasniqi shqiperia albania boks box kampion. Ish kampion evropian në kategorinë e rëndë të boksit luan krasniqi beson se anthony joshua do ta fitojë rimeçin e shumëpritur me andy ruiz jr të shtunën në arabinë saudite dhe si rrjedhojë do t i kthejë në pronësi titujt e humbur ibf wba dhe wbo. Kryeministri ramush haradinaj ka pritur në takim ish boksierin kosovar luan krasniqi. Sportistët po ndjekin sukseset e luan krasniqit.

Lexo profilin lexo postimet mesazh privat visit homepage i e regjistruar anëtarësuar 15 01 2007 vendndodhja lezhe mosha 35 postime 476 faleminderit 0. Krasniqi kishte shpresuar për një duel të fortë por në një status në rrjetet sociale ai thotë se meçi ishte zhgënjyes. Nga krasniqi tek isufi meçet e shqiptarëve për tituj të botës. Shefat isufi ka rritur në pesë numrin e boksierëve shqiptarë që arrijnë te lufta për titull të botës.

Dhe më pas jemi vendosur me familjen në rottweil kujton legjenda e boksitlexo. Find out more about cookies. Unë jam i lumtur që më jepet kjo mundësi tha ai para gazetarëve ditën e martë në ludvigsburg. Ai do të shfrytëzojë shansin e tij të fundit në një duel kundër boksierit nga shba ja johnathon banks.

Boksieri britanik mposhti pas 12 rundeve kundërshtarin e tij nga zelanda e re. Në vitin 1987 ai i ishte bashkuar babait të tij në gjermani. Dueli i luan krasniqit me sfiduesin przemyslaw saleta i caktuar për 11 maj nuk do të zhvillohet. Boksieri kosovar me shtetësi gjermane luan krasniqi nuk do të mund ta festojë ditëlindjen e tij të 31 të 10 maj edhe me një fitore eventuale në boksin profesionist.

Luan krasniqi ishte rritur në kosovë me shtatë vëllezër. Ish boksieri shqiptar krasniqi kishte mbetur i habitur ashtu si e gjithë. Luan krasniqi i jep fund karrierës.

Shume E Vertete Qe Luan Krasniqi Beri Jonny Ismail Keta Facebook

Shume E Vertete Qe Luan Krasniqi Beri Jonny Ismail Keta Facebook

Luan Krasniqi Tregon Se Cfare I Shprehu Kancelares Merkel Per Kosoven Bota Sot

Luan Krasniqi Tregon Se Cfare I Shprehu Kancelares Merkel Per Kosoven Bota Sot

Luan Rama Mbi Raportin E Dash Deshmojne Deshtimin E Qeverise Ne Luften Kunder Trafikut Te Njerezve Bota Sot

Luan Rama Mbi Raportin E Dash Deshmojne Deshtimin E Qeverise Ne Luften Kunder Trafikut Te Njerezve Bota Sot

Lladrovci Uron Luan Haradinajn U Befsh Krenari E Familjes Dhe Kombit Bota Sot

Lladrovci Uron Luan Haradinajn U Befsh Krenari E Familjes Dhe Kombit Bota Sot

Krasniqi Nuk Perjashtohet Mundesia E Uljes Se Pagave Ne Sektorin Publik Bota Sot

Krasniqi Nuk Perjashtohet Mundesia E Uljes Se Pagave Ne Sektorin Publik Bota Sot

Blerim Latifit I Vjen Nje Pergjigje Nga Nisma I Thone Se Eshte Vec Njeri Nga Keshilltaret Qe E Luan Deren Bota Sot

Blerim Latifit I Vjen Nje Pergjigje Nga Nisma I Thone Se Eshte Vec Njeri Nga Keshilltaret Qe E Luan Deren Bota Sot

Llapi Info Faqe 2767

Llapi Info Faqe 2767

Untitled

Untitled

Perkujtohet Deshmori Luan Haradinaj Veliaj Me Pune Jo Me Fjale I Nderojme Heronjte Tane Qe Luftuan

Perkujtohet Deshmori Luan Haradinaj Veliaj Me Pune Jo Me Fjale I Nderojme Heronjte Tane Qe Luftuan

Ja Kush Jane Te Ftuarit Te Pare Te Shiko Kush Luan Ballkani Info

Ja Kush Jane Te Ftuarit Te Pare Te Shiko Kush Luan Ballkani Info

U Akuzua Se Mori 8 Milione Marka Nga Ahmet Krasniqi Kjo Eshte Pasuria E Xhavit Halitit Bota Sot

U Akuzua Se Mori 8 Milione Marka Nga Ahmet Krasniqi Kjo Eshte Pasuria E Xhavit Halitit Bota Sot

Keshilltari I Kurtit Paralajmeron Padi Per Shpifje Ndaj Ramush Haradinajt Bota Sot

Keshilltari I Kurtit Paralajmeron Padi Per Shpifje Ndaj Ramush Haradinajt Bota Sot

Librat E Babait Luan Starova

Librat E Babait Luan Starova

Gazeta Metro 35 Mece 30 Fitore Lexoni 6 Fakte Te Jashtezakonshme Rreth Luan Krasniqit

Gazeta Metro 35 Mece 30 Fitore Lexoni 6 Fakte Te Jashtezakonshme Rreth Luan Krasniqit

Source : pinterest.com