Gruaja E Luan Krasniqit

I Pat Te Gjitha Por Jo Edhe Bashkeshorten E Luan Krasniqit Nje Bukuroshe E Vertete Syri Tv

I Pat Te Gjitha Por Jo Edhe Bashkeshorten E Luan Krasniqit Nje Bukuroshe E Vertete Syri Tv

Gruaja E Memli Krasniqit Ofendon Mergimtaret Po Me Vjen Me Vjelle Infokus

Gruaja E Memli Krasniqit Ofendon Mergimtaret Po Me Vjen Me Vjelle Infokus

Big Mama Fotografohet Prane Luan Krasniqit Gazeta Online Insajderi

Big Mama Fotografohet Prane Luan Krasniqit Gazeta Online Insajderi

Lirak Celaj Prezanton Gruan E Re Aty Eshte Edhe Luan Krasniqi

Lirak Celaj Prezanton Gruan E Re Aty Eshte Edhe Luan Krasniqi

Lirak Celaj Prezanton Gruan E Re Aty Eshte Edhe Luan Krasniqi Foto Lajmi Net

Lirak Celaj Prezanton Gruan E Re Aty Eshte Edhe Luan Krasniqi Foto Lajmi Net

Luan Krasniqi Takon Angela Merkel E Falenderon Per Mbeshtetjen Ndaj Kosoves Bota Sot

Luan Krasniqi Takon Angela Merkel E Falenderon Per Mbeshtetjen Ndaj Kosoves Bota Sot

Luan Krasniqi Takon Angela Merkel E Falenderon Per Mbeshtetjen Ndaj Kosoves Bota Sot

Gazeta infokus 19 19 06 february 2020.

Gruaja e luan krasniqit. Ish boksieri shqiptar krasniqi kishte mbetur i habitur ashtu si e gjithë. Krasniqi kishte shpresuar për një duel të fortë por në një status në rrjetet sociale ai thotë se meçi ishte zhgënjyes. Por boksieri kosovar është i gatshëm të mos i dëgjojë fjalët e bashkëshortes nëse promotori i tij klaus peter kohl i siguron një revansh me dimitrenkon luan krasniqi nuk e ka ndërmend të dorëzohet. Ish boksieri i njohur shqiptar luan krasniqi përmes profilit të tij në rrjetin social facebook e ka shprehur përkrahjen e tij për sami musën kandidatin shqiptar që garon për zgjedhjet kombëtare në hamburg të.

Përmes një postimi në rrjetin sociale në instagram heidi ia ka bërë me dije krasniqit se gjithmonë do të jetë pranë tij. Ish kampion evropian në kategorinë e rëndë të boksit luan krasniqi beson se anthony joshua do ta fitojë rimeçin e shumëpritur me andy ruiz jr të shtunën në arabinë saudite dhe si rrjedhojë do t i kthejë në pronësi titujt e humbur ibf wba dhe wbo. Luan krasniqi shqiperia albania boks box kampion. Luan krasniqi i lindur më 10 maj 1971 në junik është boksier shqiptaro gjerman i kategorisë së rëndë i cili për momentin gjendet në pozitën e 308 të të boksierëve më të mirë të të gjitha kohërave me 279 pikë nga 35 ndeshje 30 fitore 14 me nokaut 4 humbje dhe 1 barazim.

Find out more about cookies. Luan krasniqi nuk e fsheh përkrahjen për këtë politikan shqiptar. Natyrisht pas gjithë këtyre sukseseve dhe këtij vullneti për të vazhduar dhe për të arritur sa më shumë në sportin e boksit është gruaja e tij heidi krasniqi. Vetëm ca minuta para se nëna të hyj në sallën e operacionit ku të pranishëm ishin edhe familjarët tjerë arriti edhe luan krasniqi.

Boksieri britanik mposhti pas 12 rundeve kundërshtarin e tij nga zelanda e re.

Luan Krasniqi Befason Me Fjale Per Dr Angela Merkel Bota Sot

Luan Krasniqi Befason Me Fjale Per Dr Angela Merkel Bota Sot

Kjo Eshte Menyra Se Si E Motivon Gruaja Haxhi Krasniqin Drejt Sukseseve Te Reja Kosova Sot

Kjo Eshte Menyra Se Si E Motivon Gruaja Haxhi Krasniqin Drejt Sukseseve Te Reja Kosova Sot

Legjenda E Boksit Shqiptare Luan Krasniqi Nderon Turneun Adem Jashari Gazeta Projekti

Legjenda E Boksit Shqiptare Luan Krasniqi Nderon Turneun Adem Jashari Gazeta Projekti

Luan Krasniqi Shpreh Pikellimin Per Vdekjen E Sinan Samil Sam Klan Kosova

Luan Krasniqi Shpreh Pikellimin Per Vdekjen E Sinan Samil Sam Klan Kosova

Luan Krasniqi Zgjedh Fituesin E Duelit Joshua Klitschko Bota Sot

Luan Krasniqi Zgjedh Fituesin E Duelit Joshua Klitschko Bota Sot

Rolin E Republikes Ne Cka Ka Shpija Tash Po E Luan Teuta Krasniqi Foto Lajmi Net

Rolin E Republikes Ne Cka Ka Shpija Tash Po E Luan Teuta Krasniqi Foto Lajmi Net

Teuta Foto Me Aktorin Simpatik Reagon Gruaja E Aktorit Gazetablic

Teuta Foto Me Aktorin Simpatik Reagon Gruaja E Aktorit Gazetablic

Boksieri I Njohur Luan Krasniqi Mbush 40 Vjec

Boksieri I Njohur Luan Krasniqi Mbush 40 Vjec

Nuk Do Ta Besoni Se Ku Punon Boksieri I Famshem Luan Krasniqi Infokus

Nuk Do Ta Besoni Se Ku Punon Boksieri I Famshem Luan Krasniqi Infokus

Vdes Bashkeshortja E Kengetarit Te Njohur Shemsi Krasniqit Bota Sot

Vdes Bashkeshortja E Kengetarit Te Njohur Shemsi Krasniqit Bota Sot

Keshtu U Njoh Naser Krasniqi Me Shqipen Bota Sot

Keshtu U Njoh Naser Krasniqi Me Shqipen Bota Sot

Krasniqi Albin Kurti Po Luan Me Vjosa Osmanin Per Te Shkuar Ne Zgjedhje Zyrtare

Krasniqi Albin Kurti Po Luan Me Vjosa Osmanin Per Te Shkuar Ne Zgjedhje Zyrtare

Rolin E Republikes Ne Cka Ka Shpija Tash Po E Luan Teuta Krasniqi Foto Bota Press

Rolin E Republikes Ne Cka Ka Shpija Tash Po E Luan Teuta Krasniqi Foto Bota Press

Luan Krasniqi Emerohet Ambasador I Organizates Sos Kinderdorf Lajme Shqip Mobile Kosovapress

Luan Krasniqi Emerohet Ambasador I Organizates Sos Kinderdorf Lajme Shqip Mobile Kosovapress

Source : pinterest.com